SOLVIT

EL siseturu probleemide kohtuvälisel
lahendamisel tuleb appi SOLVIT.
Lähemalt »
 

Meremeeste rahulolu

MKM viis läbi meremeeste
koolituste läbiviimise ning
diplomeerimise korra
rahulolu-uuringu.
Lähemalt »

Nullbürokraatia

Nullbürokraatia on 4 ministri koostöös algatatud halduskoormuse vähendamise projekt.

Lähemalt »

Work in Estonia

MKM koordineerib välisspetsialistide Eestisse kaasamise tegevuskava.
Lähemalt »

Kuidas jõuab Junckeri pakett Eesti majandusse?

Ehitisregister

Aadressilt www.ehr.ee
leiad riikliku ehitisregistri.
Lähemalt »

Eesti alustas e-residentsuse programmiga

2014. aasta detsembris 
avati Eesti e-teenused 
ülejäänud maailmale.

Rail Baltic

Balti riike Lääne-Euroopaga
ühendav Rail Baltic pakub
alternatiivi teistele.

Eelinfo

Reede, 30.09

- Minister Liisa Oviir osaleb 30. september - 2. oktoober Zürichis Business and Professional Women (BPW) Euroopa konverentsil. BPW Euroopa ühendab kõigi Euroopa riikide ettevõtlike naiste klubisid.

Esmaspäev, 03.10

- 3.-9. oktoobril toimub ettevõtlusnädal. Ettevõtlusnädala pikaajaliseks eesmärgiks on arendada inimestes ettevõtlikku eluhoiakut ja soosivat suhtumist ettevõtlusesse ning innustada kasvupotentsiaaliga ettevõtjaid astuma järgmisi samme. Ürituste kava: http://www.eas.ee/ettevotlusnadal/.
- Minister Liisa Oviir osaleb ettevõtlusnädala avaseminaril Rakveres, kus osalevad Lääne-Virumaa ettevõtjad ning peamiseks teemaks on Eesti ettevõtjate ja teadusasutuste vahelised koostöövõimalused.
- Minister Kristen Michal osaleb Briti suursaatkondade ja UK Trade & Investment poolt ellu kutsutud küberkonverentsil, kus osalevad küberturvalisuse eksperdid ja juhid Põhja- ja Baltimaadest ning Suurbritanniast.
- Oktoobri esimesel nädalal käivitub nutiturvalisuse kampaania, mille eesmärk on õpetada 25–49-aastastele Eesti elanikele nutiseadmete turvalist kasutamist. Kampaaniaga levitatakse projekti Nutikaitse 2017 viit põhisõnumit (vt www.nutikaitse.ee) televisioonis, kinodes ja internetis, sh sotsiaalmeedias. Kampaania toimub projekti Nutikaitse 2017 ja SA Vaata Maailma eestvedamisel EL struktuuritoetuse toetusskeemist „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ ning seda rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist. Lisainfo: Nutikaitse 2017 projekti koordinaator Kristi Kivilo, kristi [at] vaatamaailma.ee.

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.