Sa oled siin

Urve Palo külastab Läänemaad

11.08.2014

Majandus- ja taristuminister Urve Palo alustab täna visiiti Läänemaale.

11. augustil külastab minister ASi Cipax Eesti ning kohtub Lääne maavanema Innar Mäesalu ja Haapsalu linnapea Urmas Suklesega, Läänemaa Arenduskeskuse juhataja Andres Huulega ja Läänemaa Omavalitsuste Liidu  esindajatega. Palo tutvub ka Kiltsi tööstusalade arendamise projekti ja lennuväljaga ning osaleb vestlusringis kohalike turismiettevõtjatega.

12. augustil keskendub visiit Lõuna-Läänemaale. Minister külastab Virtsu sadamat ja ASi Uninaks, tutvub kohalikul biokütusel töötava Lihula katlamajaga, kohtub AS Saarte Liinide, AS Nordkalk, AS K-Met juhtidega, Hanila ja Lihula vallavanematega. Visiidi lõpetuseks annab minister intervjuud ajalehele Lääne Elu, portaalile Läänlane ja ERRi uudistele.

 


Veel uudiseid samal teemal

Foto: Toolbox Estonia
13.02.2020|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Karu: Eesti puitmajatootjad väärivad suuremat tunnustust

Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kaimar Karu ütles Hollandis Haagis toimunud puitmajatootjate ümarlaual, et üha enam tuleks panustada Eesti puidutööstuse ja puitmajatootjate eduloo tutvustamisele.

Ministrid Kaimar Karu ja Raymond Knops.
13.02.2020|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Karu: Eesti ja Hollandi IT-alane koostöö saab uue hoo

Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kaimar Karu ning Hollandi siseministri ülesannetes Raymond Knops, kes vastutab ka riigi oluliste digiteemade eest, leppisid kokku Eesti ja Hollandi digikoostöö järgmistes sammudes.