Sa oled siin

Urve Palo külastab Läänemaad

11.08.2014

Majandus- ja taristuminister Urve Palo alustab täna visiiti Läänemaale.

11. augustil külastab minister ASi Cipax Eesti ning kohtub Lääne maavanema Innar Mäesalu ja Haapsalu linnapea Urmas Suklesega, Läänemaa Arenduskeskuse juhataja Andres Huulega ja Läänemaa Omavalitsuste Liidu  esindajatega. Palo tutvub ka Kiltsi tööstusalade arendamise projekti ja lennuväljaga ning osaleb vestlusringis kohalike turismiettevõtjatega.

12. augustil keskendub visiit Lõuna-Läänemaale. Minister külastab Virtsu sadamat ja ASi Uninaks, tutvub kohalikul biokütusel töötava Lihula katlamajaga, kohtub AS Saarte Liinide, AS Nordkalk, AS K-Met juhtidega, Hanila ja Lihula vallavanematega. Visiidi lõpetuseks annab minister intervjuud ajalehele Lääne Elu, portaalile Läänlane ja ERRi uudistele.

 


Veel uudiseid samal teemal

04.07.2019|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Kingo sõnul peab kojukanne jõudma iga inimeseni

Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kert Kingo külastas eile Eesti Posti uut logistikakeskust Rae vallas ning arutas ettevõtte juhtidega, kuidas postiteenus lähemate aastate jooksul areneda võiks.

30.05.2019|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Kasahstan huvitub koostööst transpordi, IKT ja kosmose valdkonnas

29. mail toimunud Eesti ja Kasahstani valitsuste vahelise komisjoni kohtumisel Nur-Sultanis avaldas Kasahstan huvi eelkõige koostöö vastu transpordi, IKT ja kosmose valdkonnas.