Sa oled siin

Taavi Kotka tunnistati Euroopa parimaks IT-juhiks

04.07.2014
Asekantsler Taavi Kotka
Asekantsler Taavi Kotka
Eile toimunud Euroopa IKT-auhinnagaalal tunnistati Majandus-ja Kommunikatsiooniministeeriumi side ja riigi infosüsteemide asekantsler Taavi Kotka 2014. aasta Euroopa parimaks IT-juhiks.

Määravaks said tema nägemus kuidas IT muudab riikide toimimist kogu maailmas, seni tehtud projektid, suurepärased tehnilised teadmised ja juhtimisoskus.

„See auhind on pigem tunnustus Eesti riigi ja IKT-sektori tegevusele, mitte mulle," ütles Kotka. „Eesti IKT-valdkonnas on palju korrast ära ja vajab parendamist, kuid suures pildis oleme õigel teel ja teistele riikidele eeskujuks.“

Euroopa IKT-auhindade raames antakse välja kokku kolm tunnustust. Nominentide valiku teeb 100-liikmeline žürii, kuhu kuuluvad IT-juhid, IKT-ajakirjanikud ja –blogijad, sektori turundusspetsialistid ja ülikoolid üle Euroopa ning lõpptulemuse otsustab elektrooniline hääletus.

Veel uudiseid samal teemal

Kohtumine Huaweiga Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis
16.01.2020|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Minister Karu kutsus Hiina tehnoloogiafirma Huawei sideseadmete turvalisuse osas selgitusi andma

Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kaimar Karu kohtus täna Huawei Nordics asejuhi Kenneth Fredrikseni ning teiste Huawei esindajatega, nõudmaks maailmas kõneainet tekitanud tehnoloogiahiiult selgitusi nende poolt toodetavate sideseadmete turvalisuse osas ning kuulamaks ära nende ettepanekud aasta lõpus konsultatsiooniringile saadetud sideteenuse osutamise ja sidevõrkude tehniliste nõuete määruse muutmise eelnõule.

Töörühma viimane kohtumine toimus 11. detsembril.
12.12.2019|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Töörühm tegi ettepanekud e-hääletamise süsteemi täiendamiseks ning edasiseks arendamiseks

Eelmise väliskaubandus- ja infotehnoloogiaministri poolt selle aasta suvel ellu kutsutud e-valimiste töörühm edastas täna aruande 25 ettepanekuga e-valimiste süsteemi täiendamiseks, usaldusväärsuse tõstmiseks ja riskide haldamiseks.