Sa oled siin

Oviir alustab visiiti Saksamaal

09.11.2015
Ettevõtlusminister Liisa Oviir
Ettevõtlusminister Liisa Oviir

Ettevõtlusminister Liisa Oviir sõitis pühapäeval Saksamaa liidumaale Baden-Württembergi, kus tal on kolmepäevase visiidi raames kavas ka kohtumine oma kolleegiga.

Oviir kohtub Baden-Württembergi liidumaa finants- ja majandusministri dr Nils Schmidiga, külastab tööstusettevõtteid ning liidumaa kaubanduskoda.  
Lisaks toimub Baden-Württembergi majandusesinduse, klastrite ühenduste juhi ja liidumaa tööstuspoliitika eestvedajatega ümarlaud, kus tutvustatakse liidumaa tööstusplatvormi ning arutletakse klastrite vahelisi koostöövõimalusi.    

„Head suhted Saksamaaga on üks Eesti välispoliitilisi prioriteete. Tulenevalt Eesti ühinemisest Euroopa Liiduga on viimaste aastate jooksul muutunud riikide vaheliste suhete iseloom. Kahepoolsete suhete põhirõhk on asetunud üha enam regionaalse koostöö aktiviseerimisele Saksa liidumaadega,“ ütles minister.

/09.11.2015/

Veel uudiseid samal teemal

Foto: Jürgen Randma
07.12.2019|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Aas: Balti riikide koostöötahe on viimaste kuudega kasvanud

Balti riikide peaministrid ja transpordiministrid tõdesid, et Rail Balticu protsessides on olnud hilinemisi ning ajakavas püsimiseks tuleb kaotatud aeg ühiselt tagasi võita.

Minsiter Kaimar Karu kohtus Läti presidendi Egils Letvits’iga. Foto autor: Latvijas Valsts Prezidents
28.11.2019|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Minister Karu kutsus piirkonna riike liituma X-teega

Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kaimar Karu kohtus eile Riias Põhjala ja Balti kolleegidega, et arutada piirkonna digitaalse arengu, e-valitsemise lahenduste ja edasiste koostöökohtade üle. Minister kutsus üles ka teisi piirkonna riike liituma andmevahetuskihiga X-tee.