Sa oled siin

MKM esitas infrastruktuuriettevõtete konsolideerimise ettepanekud Vabariigi Valitsusele

03.09.2015

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium esitas tänasel Vabariigi Valitsuse istungil ettepanekuid konsolideerida infrastruktuuriettevõtted.

Samuti toimus pressikonverents, kus majandus- ja taristuminister Kristen Michal, ministeeriumi majandusarengu osakonna analüütik Regina Raukas ja konsultant Raul Parusk tutvustasid lähemalt riigiettevõtete konsolideerimise kava. Riigiettevõtete juhtimine on plaanis koondada sektorite kaupa ühe või mitme valdusettevõtte alla, mis tagab parema finantsvõimekuse ja kontrollsüsteemi. Ühtlasi muutub riigiettevõtete nõukogude staatus ning poliitikud sellisel juhul enam neisse nõukogudesse ei kuuluks.

Vaata slaidiesitlust siit.

Veel uudiseid samal teemal

Töörühma viimane kohtumine toimus 11. detsembril.
12.12.2019|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Töörühm tegi ettepanekud e-hääletamise süsteemi täiendamiseks ning edasiseks arendamiseks

Eelmise väliskaubandus- ja infotehnoloogiaministri poolt selle aasta suvel ellu kutsutud e-valimiste töörühm edastas täna aruande 25 ettepanekuga e-valimiste süsteemi täiendamiseks, usaldusväärsuse tõstmiseks ja riskide haldamiseks.

25.11.2019|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

MKM uurib võimalusi ametite funktsioonide liitmiseks

Järgmise aasta märtsiks viib majandus- ja kommunikatsiooniministeerium koostöös ministeeriumi haldusalas oleva nelja ametiga läbi analüüsi, et selgitada välja millist kasu tooks ametite funktsioonide ühendamine.