Sa oled siin

Ministrid Simson ja Palo osalevad Euroopa Liidu konkurentsivõime nõukogul

29.05.2017
Majandus- ja taristuminister Kadri simson ja ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo.
Majandus- ja taristuminister Kadri simson ja ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo.

Majandus- ja taristuminister Kadri Simson ning ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo osalevad 29.-30. maini Euroopa Liidu konkurentsivõime ministrite kohtumisel Brüsselis, kus arutletakse Euroopa tööstuse, siseturu ja kosmosega seotud küsimusi.

Majandus- ja taristuminister osaleb esmaspäeval istungil, kus arutletakse muuhulgas Euroopa tööstuse tervikliku strateegia ja tööstuse digitaliseerimise teemadel ning digitaalse ühtse turu strateegia ja selle rakendamise edusammude üle. Samuti vaadatakse üle reaalmajanduse hetkeseis.
Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister osaleb teisipäeval kosmose valdkonna istungil, mille peamiseks teemaks on seekord Euroopa kosmosestrateegia rakendamine.

Lisaks sellele tutvustavad ministrid Eesti kui järgmise eesistuja tööprogrammi ning kohtutakse erinevate volinike ning sideraportööridega, et arutada Eesti prioriteete eesistumise ajal.
Euroopa Liidu konkurentsivõime nõukogu teeb tööd konkurentsivõime tugevdamiseks ja majanduskasvu suurendamiseks ELis. Konkurentsivõime nõukogu tegeleb nelja suurema poliitikavaldkonnaga, milleks on siseturg, tööstus, teadus- ja innovatsioonitegevus ning kosmos.

/29.05.2017/

Veel uudiseid samal teemal

Foto: Toolbox Estonia
13.02.2020|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Karu: Eesti puitmajatootjad väärivad suuremat tunnustust

Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kaimar Karu ütles Hollandis Haagis toimunud puitmajatootjate ümarlaual, et üha enam tuleks panustada Eesti puidutööstuse ja puitmajatootjate eduloo tutvustamisele.

Ministrid Kaimar Karu ja Raymond Knops.
13.02.2020|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Karu: Eesti ja Hollandi IT-alane koostöö saab uue hoo

Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kaimar Karu ning Hollandi siseministri ülesannetes Raymond Knops, kes vastutab ka riigi oluliste digiteemade eest, leppisid kokku Eesti ja Hollandi digikoostöö järgmistes sammudes.