Sa oled siin

Ministrid Palo ja Simson tutvustavad Euroopa Parlamendile Eesti prioriteete

10.07.2017
Majandus- ja taristuminister Kadri Simson ning ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo
Majandus- ja taristuminister Kadri Simson ning ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo

Majandus- ja taristuminister Kadri Simson ning ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo tutvustavad teisipäeval ja kolmapäeval Brüsselis Euroopa Parlamendi komisjonides Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise tähtsamaid teemasid.

Minister Simson osaleb transpordi- ja turismikomisjoni, tööstuse, teadusuuringute ja energeetikakomisjoni ning siseturu ja tarbijakaitse komisjoni kuulamistel.

Minister Palo osaleb rahvusvahelise kaubanduse komisjoni, tööstuse, teadusuuringute ja energeetikakomisjoni ning siseturu ja tarbijakaitse komisjoni kuulamistel.

Lisaks kohtub Urve Palo kaubandusvolinik Cecilia Malmströmi ja digivolinik Mariya Gabrieliga. Kadri Simson kohtub lisaks Euroopa Transporditööliste Föderatsiooni ja 12 tööstusliidu juhiga.

/10.07.2017/

Veel uudiseid samal teemal

Töörühma viimane kohtumine toimus 11. detsembril.
12.12.2019|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Töörühm tegi ettepanekud e-hääletamise süsteemi täiendamiseks ning edasiseks arendamiseks

Eelmise väliskaubandus- ja infotehnoloogiaministri poolt selle aasta suvel ellu kutsutud e-valimiste töörühm edastas täna aruande 25 ettepanekuga e-valimiste süsteemi täiendamiseks, usaldusväärsuse tõstmiseks ja riskide haldamiseks.

Foto: Jürgen Randma
07.12.2019|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Aas: Balti riikide koostöötahe on viimaste kuudega kasvanud

Balti riikide peaministrid ja transpordiministrid tõdesid, et Rail Balticu protsessides on olnud hilinemisi ning ajakavas püsimiseks tuleb kaotatud aeg ühiselt tagasi võita.