Sa oled siin

Minister Palo külastab Läänemaa ettevõtjaid

10.10.2017

Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo kohtub täna ettevõtjatega Haapsalus ja Paliveres ning külastab eelmisel aastal parimaks Lääne-Eesti turismiobjektiks tunnistatud Dirhami sadamat.

Minister Palo sõnul teadvustatakse Läänemaad ja Haapsalu eelkõige atraktiivse turismisihtkohana, kuid siin on lisaks ambitsioonikatele turismiettevõtetele ka võimekaid tööstureid. „Olgu selleks siis Plastone või Navix – kes mõlemad on leidnud tee Haapsalu vabadele tööstuspindadele ning seal ka jõudsalt laienenud.“ 

Minister lisas, et valitsus on käivitanud mitmeid programme toetamaks nii ettevõtluse arengut väljaspool suurlinnu kui ka ettevõtete tootlikkuse kasvu laiemalt, olgu selleks siis „viimase miili“, võrkudega ühinemise või masinate ja seadmete soetamise meetmed.

Minister kohtub ka Läänemaa Arenduskeskuse juhataja Andres Huule ja Kaitseliidu Lääne maleva esindajatega.

Veel uudiseid samal teemal

Foto: Toolbox Estonia
13.02.2020|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Karu: Eesti puitmajatootjad väärivad suuremat tunnustust

Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kaimar Karu ütles Hollandis Haagis toimunud puitmajatootjate ümarlaual, et üha enam tuleks panustada Eesti puidutööstuse ja puitmajatootjate eduloo tutvustamisele.

Ministrid Kaimar Karu ja Raymond Knops.
13.02.2020|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Karu: Eesti ja Hollandi IT-alane koostöö saab uue hoo

Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kaimar Karu ning Hollandi siseministri ülesannetes Raymond Knops, kes vastutab ka riigi oluliste digiteemade eest, leppisid kokku Eesti ja Hollandi digikoostöö järgmistes sammudes.