Sa oled siin

Minister Kadri Simson väisab Hiiumaad

14.09.2018

Majandus- ja taristuminister Kadri Simson on täna Hiiumaal, kus kohtub omavalitsuse esindajatega, külastab ettevõtteid ja tutvub Kärdla lennuvälja liiklusala renoveerimistöödega.

„Hiidlaste põletavaim mure, Rukki kanali süvendamine, on töös ja tulevikus jätkub süvendamine üle aasta,“ ütles minister. „Peagi on lõppemas ka Hiiumaa lennuühenduse hange, mis lubab tulevikus hiidlastele paremat ühendust ka läbi õhutee,“ lisas ta.

Minister annab ka ühiskonnaõpetuse tunni Palade põhikoolis, kohtub Hiiumaa ettevõtjate liidu juhatusega ning külastab kiletootmisega tegelevat ettevõtet Dagöplast.

Veel uudiseid samal teemal

Eilne volikogu istung.
20.09.2018|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Majandus- ja taristuminister andis Tööandjate Keskliidu volikogul ülevaate bürokraatia vähendamisest

Majandus- ja taristuminister Kadri Simson andis eile toimunud Tööandjate Keskliidu volikogul ülevaate bürokraatia vähendamise töörühma tegevusest.  Halduskoormuse vähendamist on tööandjad pidanud oluliseks ka värskelt avaldatud manifestis.

19.09.2018|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Jätkuvad riigi põhimagistraalide arendused

Vabariigi valitsus jõudis tänastel riigieelarve aruteludel põhimõttelisele kokkuleppele, mille kohaselt jätkab riik järgmisel aastal Eesti põhimagistraalide Tallinna-Tartu-Võru-Luhamaa, Tallinna-Pärnu-Ikla ja Tallinna-Narva maanteede suuremahulisi ehitustöid.