Sa oled siin

Ministeerium ootab ettevõtjate tagasisidet EXPO osas

12.03.2018
Foto: Rasmus Jurkatam/Brand Estonia
Foto: Rasmus Jurkatam/Brand Estonia

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium tuletab ettevõtjatele meelde, et ootab ettevõtjatelt tagasidet valmisoleku kohta toetada rahaliselt EXPO-l osalemist.

Valitsuskabinet toetas Dubai EXPOl osalemist juhul, kui Eesti ettevõtjad on valmis kandma poole maailmanäitusel osalemise kuludest. Esialgne hinnang näitab, et Dubai EXPO 2020 osalemise minimaalne eelarve on 4 miljonit eurot. Lisaks sellele, et riik toetab EXPOl osalemist, planeeritakse avada Araabia Ühendemiraatides ka Eesti saatkond, mis annab parema võimaluse toetada piirkonnast huvitunud Eesti ettevõtjaid.

Ettevõtjatel palutakse anda oma vastus küsimustele kas ja millises summas ollakse valmis kaasfinantseerima Eesti ekspositsiooni rajamist ja Dubai EXPO 2020 läbiviimist.

EXPOl osalemine võimaldab jõuda lühikese aja jooksul erinevate sihtgruppideni ning saada lisaks rahvusvahelist meediakajastust. Korraldajad ootavad osalema kuni 160 riiki. Enamik Põhjamaid on otsustanud ettevõtjate toel EXPOl osaleda. Norra, Rootsi, Soome ja Taani ettevõtjad on andnud nõusoleku poole kuludest katta, osalemise kuludeks on riigid nimetanud 14-18 miljonit eurot.

Ettevõtjate kirjalikke vastuseid oodatakse kuni 25.03 aadressil: kaupo.sempelson [at] mkm.ee.

Veel uudiseid samal teemal

Tööstuse ekspertkogu kohtumine toimus BLRT laevaremonditehases.
20.09.2018|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Tammist tööstuspoliitika ekspertkogule: oleme kiiremad!

„Eesti turg on piiratud ja ainult eksport saab tuua märgatava kasvu.

18.09.2018|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Asukohapiirangute kaotamine loob e-ostlejatele võrdsed võimalused

Täna läbis Riigikogus esimese lugemise Tarbijakaitseseaduse muutmise eelnõu, mille tulemusel ei ole lubatud kaupade ja teenuste müügil seada klientidele erinevaid müügitingimusi sõltuvalt nende asukohast. Seadusemuudatused on plaanitud jõustuma selle aasta detsembrist.