Sa oled siin

Majandusminister kinnitas Ruhnu laevaühenduse sõidugraafiku ja veomahud

04.04.2016

2016. aastaks on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Saare Maavalitsus ja Väinamere Liinid OÜ kokku leppinud graafikud Ruhnu saarega ühenduse pidamiseks.

Nagu eelmisel aastal, peetakse ka sel aastal Ruhnuga ühendust kolme laevaliini kaudu. Sel aastal on planeeritud Ringsu-Roomassaare liinil teostada 122 reisi, Ringsu-Pärnu liinil 122 reisi ja Ringsu-Munalaid liinil 52 reisi. Reise teostatakse kiirlaevaga „Runö“ maist oktoobri lõpuni – siis võtab saarega regulaarse ühenduse tagamise üle jälle lennuliiklus, mida teenindab BN Holding OÜ. Praegu veel talvist lennugraafikut väljas ei ole ja seda on oodata suve lõpupoole.

Graafikud töötati välja koostöös Ruhnu Vallavalitsusega. Graafikutes on tehtud ka muudatusi, eelkõige Ringsu-Pärnu ja Ringsu-Munalaid liinil, mistõttu reisijatel tasub kindlasti tutvuda uute ajakavadega.

Veel uudiseid samal teemal

17.12.2019|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Euroopa Komisjon andis Eestile meretranspordi toetamiseks riigiabi loa

Eile andis Euroopa Komisjon Eestile riigiabi loa laevandusettevõtetele, et toetada Eesti meretranspordi sektori arengut.

27.11.2019|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Aas: kliima eest seistakse mitmel rindel

Majandus- ja taristuminister Taavi Aas esindas Eestit maailma merenduse tippsündmusel Londonis ning kutsus riike üles merenduses digitaalsete lahenduste kasutuselevõtuks.