Sa oled siin

Majandus- ja taristuminister Kadri Simson külastab Lõuna-Eestit

Majandus- ja taristuminister Kadri Simson
Majandus- ja taristuminister Kadri Simson

Majandus- ja taristuminister Kadri Simson külastab tänase Lõuna-Eesti visiidi raames Võru linnavalitsust ning puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskust Tsenter. Samuti väisab minister Tartus toimuvat noorte haridus- ja infomessi Intellektika.
 
„Olin juba riigikogu liikmena seda meelt, et iga natukese aja tagant peaksid pealinnas paiknevad poliitikud Tallinnast välja minema ning tutvuma Eesti eluga piirkondades,“ selgitas Simson külastuse tagamaid. „Ootan huviga kompetentsikeskuse Tsenter külastamist. Olen varasemalt öelnud, et Eesti tööstus vajab arenemiseks nutikaid lahendusi ning loodava lisandväärtuse kasvu. Tean, et antud keskuse tegevus on suunatud puidu vääristusastme suurendamiseks ning parema oskusteabe pakkumiseks. See kõik aitab kaasa piirkonna ettevõtete arengule ja tõstab nende rahvusvahelist konkurentsivõimet,“ lisas majandus- ja taristuminister.
 
Kohtumine Võru linnavalitsuses, kus minister kohtub ka Võru linnapeaga, algab kell 10 hommikul. Võru visiidil saadab Kadri Simsonit Lõuna-Eestist parlamenti valitud rahvasaadik Anneli Ott. Noorte haridus- ja infomessi Intellektika külastus on majandus- ja taristuministril plaanis päeva teisel poolel.

/17.02.2017/

Veel uudiseid samal teemal

Majandus- ja taristuminister Kadri Simson
10.02.2017|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Majandus- ja taristuminister Kadri Simson külastab Järvamaa Ühistranspordikeskust

Majandus- ja taristuminister Kadri Simson külastab täna Kesk-Eesti visiidil Järvamaa Ühistranspordikeskust, et uurida, milline on nende valmisolek üleminekuks tasuta maakonnasisesele bussiliiklusele. Täna on Eestis olemas neli maakondlikku ühistranspordikeskust, kuid tulevikus peaks olema taoline keskus igas maakonnas.

Pildil vasakult paremale: Hu Yong, ministri nõunik Jaan Männik, Euroopa Liidu ja rahvusvahelise koostöö osakonna vanemnõunik Silver Tammik, Hiina suursaadik Qu Zhe, majandus- ja taristuminister Kadri Simson, Euroopa Liidu ja rahvusvahelise koostöö osakonna nõunik Anu Vask, Wang Xin.
10.01.2017|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Majandusminister Kadri Simson kohtus Hiina suursaadik Qu Zhega

Täna, 10. jaanuaril toimus Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis tervitusvisiit Hiina suursaadik Qu Zhe poolt, kes kohtus Eesti ja Hiina majandussuhete arutamiseks majandus- ja taristuminister Kadri Simsoniga.

Kohtumisel vesteldi praeguste edukate ja stabiilsete majandussuhete ning Eesti soovi üle teha suure partneriga senisest rohkem koostööd.