Sa oled siin

Majandus-ja Kommunikatsiooniministeeriumi 37. nädala eelinfo

07.09.2012

09. – 13. septembrini viibib Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Hiinas Tianjinis Maailma majandusfoorumil „Annual Meeting of the New Champions 2012“. Foorum pakub maailma majandus- ja ühiskonnaliidritele võimalust laiemaks diskussiooniks kuidas kriisijärgselt edendada jätkusuutlikku majandust. Lisaks osalemisele foorumi erinevates töösessioonides, kohtub minister Parts ka Hiina Rahvavabariigi asetranspordiministriga ning erinevate ettevõtete esindajatega.
Lisainfo: Kalev Vapper, kalev.vapper [at] mkm.ee, 6256430

Neljapäev, 13.09
Minister Juhan Parts osaleb Leedus Trakais õhtusöögil seoses Euroopa Liidu energeetikavoliniku Hr. Günther Oettingeri ametliku visiidiga Leetu. Kohtumisel arutatakse Balti energiasüsteemide Euroopa Liitu integreerimise hetkesesiu ja edasisi samme.
Lisainfo: Rasmus Ruuda, rasmus.ruuda [at] mkm.ee, 6256430

Riigi Infosüsteemi Amet

11.-14. septembrini viibib RIA peadirektor Jaan Priisalu USAs Washingtonis ja osaleb International Strategic Dialogue on Cyber Security korraldatud rahvusvahelise küberkaitse konverentsil. Ürituse kaaskorraldajated on German Marshall Fund, Henry Jackson Society ning AIPAC.
Lisainfo: Liisa Tallinn, 663 0233, liisa.tallinn [at] ria.ee

12. septembril külastab RIAt ettevõtte Hitachi delegatsioon Jaapanist, et saada ülevaade Eesti e-valitsemise lahendustest.
Lisainfo: Liisa Tallinn, 663 0233, liisa.tallinn [at] ria.ee