Sa oled siin

Homme alustab tööd ühinenud Maanteeamet

30.06.2009

Olulise muudatusena täidab senise Maanteeameti organisatsiooni ja Eesti Autoregistrikeskuse (ARK) tööülesandeid edaspidi ühinenud asutus. Kaubamärgina säiliva ARKi ülesanded jaotuvad nii Maanteeameti kui Maanteeameti kohalike asutuste vahel.
Alates 1. juulist ühinevad Eesti Riikliku Autoregistrikeskus (ARK), senine Maanteeamet, Maanteeameti kohalik asutus – Põhja Regionaalne Maanteeamet ja Maanteeameti hallatavad riigiasutused Ida Teedekeskus, Lõuna Teedekeskus ja Lääne Teedekeskus ühinenud Maanteeametiks ja Maanteeameti kohalikeks asutusteks. Ühinenud Maanteeametit hakkab juhtima senine ARKi juht Tamur Tsäkko.
Koostööpartneritele ja klientidele jäävad informatsiooni jagama nii Maanteeameti koduleht aadressil www.mnt.ee ning www.ark.ee
ARKi teenuste kasutajate jaoks ei muutu ühinemisel suurima, Tallinna büroo aadress, mis asub Mäepealse 19. Esialgu ei ole asutuse ühendamisest tingitud muutuseid kavandatud ka regioonides tegutsevates Liiklusregistri büroode asukohtades. Uue Maanteeameti asukoha aadressiks jääb endiselt Pärnu mnt 463a, Tallinn.