Sa oled siin

Ettevõtlusminister Rene Tammist alustas visiiti Iisraeli

21.11.2018
Foto: Annika Haas/Toolbox Estonia
Foto: Annika Haas/Toolbox Estonia

Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Rene Tammist alustas eile visiiti Iisraeli, et osaleda digitaalvaldkonna tippkohtumisel ja luua Eesti ettevõtjatele uusi ärivõimalusi.

Neli päeva kestev visiit viib ministri delegatsiooni Iisraeli pealinna Jeruusalemma ja majanduskeskusesse Tel Avivi. Visiidi raames toimub rahvusvaheline digitaalvaldkonna tippkohtumine, kus arutatakse tehisintellekti kasutuselevõtuga seotud uusi võimalusi.

Digitaalvaldkonna kohtumisel osalevad lisaks Eestile e-riikluse vallas juhtivate riikide ehk D7 võrgustiku delegatsioonid Iisraelist, Uus-Meremaalt, Kanadast, Ühendkuningriigist, Uruguayst ja Lõuna-Koreast. Kohtumisel võetakse D7 võrgustiku liikmeteks Portugal ja Mehhiko, kellel on samuti plaanis eelisarendada e-valitsemise lahendusi.

Minister Tammisti visiit kestab reedeni ning Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse korraldatud äridelegatsioonis osalevad ettevõtted Ecomatic, Mooncascade, Oshino Elektronics Estonia, Real Systems, United Angels VC ja Kaubandus-Tööstuskoda.

Veel uudiseid samal teemal

Agnus Laane võidutöös genereerib tehisintellekt endale ise iga kord unikaalse logo.
21.05.2019|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Krattide logokonkursi võitis tehisintellekti poolt loodud logo

Riigikantselei ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi poolt korraldatud krattide ehk tehisintellekti logokonkursi võitis Agnus Laane töö, mille keskseks ideeks on, et kõikidel materjalidel on iga kord unikaalne allkiri, mille annab vastavalt programmeeritud tehisintellekt ise. Parim töö valiti välja konkursile laekunud 47 töö seast.

16.05.2019|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Euroopa Kosmoseagentuuri juht avas täna Tallinnas Eesti satelliidiandmete keskuse

ESTHubi nime kandev andmekeskus aitab tehnoloogiaettevõtetel kosmosest kogutavaid kaugseire andmeid kiiremini kätte saada ja töödelda.