Sa oled siin

Ettevõtlusminister külastab Pärnumaa ettevõtjaid ja avab vineeritehase

03.10.2018
Minister Rene Tammist vineeritehase avamisel
Minister Rene Tammist vineeritehase avamisel

Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Rene Tammist on täna visiidil Pärnumaa ettevõtetes ning avab ka Metsä Woodi uue vineeritehase.

„Metsä Woodi investeering on üks suuremaid välisinvesteeringuid, mida viimastel aastatel Eestisse tehtud. Oluline on, et investeeritakse väljapoole Tallinna ning väga hea meel on selle üle, et Pärnusse lisandub 200 aastaringset teenistust pakkuvat töökohta,” selgitas ettevõtlusminister uue tehase olulisust.

Lisaks tehase avamisele külastab minister ka AQ Lasertooli, mis on Pärnu ettevõtluse lipulaev ja kaasaegseima tehnoloogiaga metalliettevõte kogu Baltikumis, samuti Fortumi koostoomisjaama, ja üht innovaatilisemat elektroonikaettevõtteid Oshino Electronics. Rene Tammist annab ka avatud diskussiooni vormis koolitunni Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi 11. klassile.

Veel uudiseid samal teemal

Töörühma viimane kohtumine toimus 11. detsembril.
12.12.2019|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Töörühm tegi ettepanekud e-hääletamise süsteemi täiendamiseks ning edasiseks arendamiseks

Eelmise väliskaubandus- ja infotehnoloogiaministri poolt selle aasta suvel ellu kutsutud e-valimiste töörühm edastas täna aruande 25 ettepanekuga e-valimiste süsteemi täiendamiseks, usaldusväärsuse tõstmiseks ja riskide haldamiseks.

Foto: Jürgen Randma
07.12.2019|Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Aas: Balti riikide koostöötahe on viimaste kuudega kasvanud

Balti riikide peaministrid ja transpordiministrid tõdesid, et Rail Balticu protsessides on olnud hilinemisi ning ajakavas püsimiseks tuleb kaotatud aeg ühiselt tagasi võita.