Sa oled siin

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Harju 11, 15072 Tallinn


Ministeerium on avatud
E-N 8.30-17.15 
R 8.30-16.00
Palume vastuvõtule registreerida.

  • Telefon:(+372) 625 6342
  • Faks:(+372) 631 3660
  • E-post:info [at] mkm.ee
  • Registrikood: 70003158
Kliki kaardil, et näha suuremalt

 

Kontaktid

Juhtkond

Nimi Amet Telefon E-post
Kristen Michal majandus- ja taristuminister 6256304
Liisa Oviir ettevõtlusminister 6256304
Merike Saks kantsler 6256307
Ahti Kuningas transpordi asekantsler 6256468
Ando Leppiman energeetika ja ehituse asekantsler 6256481
Taavi Kotka side ja riigi infosüsteemide asekantsler 6397680
Keit Kasemets siseturu asekantsler 6256406
Viljar Lubi majandusarengu asekantsler 6256310
Kätlin Atonen ministri nõunik 6256452
Hannes Virkus ministri nõunik 6256365
Mailis Alt ettevõtlusministri nõunik 6256303
Maris Sild ettevõtlusministri nõunik 6256335
Mait Heidelberg ministeeriumi nõunik 6397613
Kalev Kallemets ministeeriumi nõunik 6397337
Signe Soome ministri referent 6256304
Kristel Markii juhtkonna referent 6256311
Kristiane Liivoja juhtkonna referent 6256370
Kairi-Ly Einborn kantsleri abi 6256309
Maie Antsov kantsleri referent 6256307

Avalike suhete osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Rasmus Ruuda avalike suhete osakonna juhataja 6256429
Mihkel Loide nõunik 6256430
Kadri Tonka nõunik 6256493
Laura Laaster peaspetsialist 6256428

Ehitus- ja elamuosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Karin Sillmann juhataja 6256431
Virgo Sulakatko projektijuht

Ehitus- ja elamutalitus

Nimi Amet Telefon E-post
Ivo Jaanisoo ehitustegevuse valdkonnajuht 6397638
Margus Tali nõunik 6397672
Regina Michaelis nõunik 6256483
Kaie Kunst peaspetsialist 6256366
Ülle Reidi peaspetsialist 6256457
Risto Vahenurm projektijuht 6256394

Ehitisregistritalitus

Nimi Amet Telefon E-post
Mare Braun juhataja 6256478
Tatjana Allik peaspetsialist 6256352
Valentina Konks peaspetsialist 6256329
Anneli Peitre peaspetsialist 6256445

Energeetika osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Timo Tatar juhataja 6256488
Madis Laaniste strateegilise planeerimise juht 6256497
Jako Reinaste energiaturgude korralduse juht 6256419
Rein Vaks ekspert 6256347
Siim Meeliste ekspert 6256321
Jaanus Uiga ekspert 6397693
Regina Rass nõunik 6256479
Kristiina Tammeraid nõunik 6256466
Mari Loss TA peaspetsialist 6256491
Anastassia Aljošina peaspetsialist 6256359

Euroopa Liidu ja rahvusvahelise koostöö osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Kristi Talving juhataja 6256319
Silver Tammik vanemnõunik 6397679
Evelin Kuuse nõunik 6256353
Marti Mätas nõunik 6256438
Kaur Sarv nõunik 6256374
Iivi Luuk nõunik 6256482
Hanna Jemmer nõunik 6397694
Birgit Paal nõunik 6256378
Reet Jaagus nõunik 6397623
Helle-Helena Puusepp vanemnõunik - OECD alalises esinduses Pariisis +33156640463
Karlis Goldstein nõunik - ELi alalises esinduses Brüsselis +32 22274 377
Helena Hinto nõunik - ELi alalises esinduses Brüsselis +3222274377
Risto Jõgi nõunik - ELi alalises esinduses Brüsselis +3222274314
Luukas Kristjan Ilves nõunik - ELi alalises esinduses Brüsselis +3222274340
Aivo Lepp nõunik EL alalises esinduses Brüsselis +3222274364
Reesi-Reena Runnel nõunik EL-i alalises esinduses Brüsselis +3222273924
Hettel Varik nõunik EL-i alalises esinduses Brüsselis +3222274376
Gerli Rebane nõunik EL-i alalises esinduses Brüsselis +3222274328
Kadri Tali nõunik EL-i alalises esinduses Brüsselis +3222273939
Marika Popp arendusvaldkonna juht 6256417

Infotehnoloogiaosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Kristjan Kaiklem juhataja 6256362
Marju Kivisoo peaspetsialist 6397 612
Janno Jaas infoturbejuht 6397601

Infrastruktuuri talitus

Nimi Amet Telefon E-post
Jaanus Kasper juhataja 6256461
Toomas Vahtra süsteemiadministraator 6256407
Gerli Kaunissaar peaspetsialist 6256333
Ivo Jaama peaspetsialist 6672409
Kaie Lehiste peaspetsialist 6672026
Erkki Meius peaspetsialist 6256358
Antti Oja peaspetsialist 6397683
Tarvi Tihhanov peaspetsialist 6397625

Infosüsteemide arendustalitus

Nimi Amet Telefon E-post
Verner Eiber juhataja 6256496
Evelin Oimandi peaspetsialist 6672027
Margus Dsiss 6397692
Ülo Puskar peaspetsialist 6256473
Ardo Leemets peaspetsialist 6256486

Infoühiskonna teenuste arendamise osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Janek Rozov juhataja 6256364
Liivi Karpištšenko nõunik-dokumendihalduse valdkonna juht 625 6375
Mari Mägi programmijuht 6256412
Risto Hinno nõunik 6256398
Relika Metsallik-Koppel nõunik 56604603
Alar Teras nõunik 6256377
Airi Reidi peaspetsialist 6256454

Kriisireguleerimise osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Elari Kasemets juhataja 6 256 381
Rando Paurson nõunik 6397660

Lennundus- ja merendusosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Taivo Linnamägi juhataja 6397607
Miiko Peris nõunik 6397687

Lennundustalitus

Nimi Amet Telefon E-post
Priit Rifk juhataja 6397673
Kertu Martšenkov ekspert 6397639
Andres Peterson peaspetsialist 6256318

Merendustalitus

Nimi Amet Telefon E-post
Merily Must juhataja 6397659
Anton Merits peaspetsialist 6397671
Liisa Surva peaspetsialist 6256426
Gerli Härmsalu peaspetsialist 6397650
Kadi Saks peaspetsialist 6256404

Majandusarengu osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Kaupo Reede juhataja 6397685
Piret Treiberg ettevõtlusvaldkonna juht 6256383
Priit Tinits majandusanalüüsi valdkonna juht 6256455
Mikk Vainik ekspert 6256392
Kaie Nurmik ekspert 6397651
Sille Kraam ekspert 6256341
Kaupo Sempelson ekspert 6256350
Mario Lambing peaanalüütik 6256387
Joel Peetersoo analüütik 6397609
Karel Lember analüütik 6256402
Regina Raukas analüütik 6256373
Kristina Ojamäe analüütik 6256401
Piret Potisepp nõunik 6256338
Anette Järvpõld peaspetsialist 6256399
Rami Morel peaspetsialist 6256416
Andres Kikas peaspetsialist 6256477
Sigrid Rajalo peaspetsialist 6256356
Martti Kalvik peaspetsialist 6256464
Ilona Kbejan peaspetsialist-esindaja Moskvas +74957306261
Priit Martinson peaspetsialist-esindaja Shangais

Personaliosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Karin Kivari juhataja 6256323
Villu Praks personalianalüütik
Anne Marjapuu peaspetsialist 6256322
Merilin Metsma koolituse peaspetsialist 6256324

Riigi infosüsteemide osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Karin Rits osakonnajuhataja asetäitja 6397649
Liis Rebane küberturbe valdkonna juht 6397686
Polina Dvinskihh programmijuht 6256376
Merilen Sõrmus projektijuht 6397635
Maili Mahlapuu nõunik 6256396
Laura Kask nõunik 6397645
Merilin Tiits nõunik 6397638
Kaspar Kala nõunik 6397661
Margo Keerme nõunik 6397647
Katrin Hänni juhtivspetsialist 6397604
Ave Lauringson juhtivspetsialist 6397643
Mikk Lellsaar juhtivspetsialist 6256389
Jaak Tepandi ekspert

Sideosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Tõnu Nirk juhataja 6397677
Mart Laas juhataja asetäitja 6256441
Raigo Iling nõunik 6397681
Elena Reilent nõunik 6397666
Alar Loitme peaspetsialist 6397674
Liisi Moks peaspetsialist 6397665

Siseauditi osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Meeli Õismaa juhataja 6256403
Birgit Aasa siseaudiitor 6397628
Õie Soovik siseaudiitor 6397624

Siseturuosakond

Kaubanduse ja teenuste talitus

Nimi Amet Telefon E-post
Madis Ehastu juhataja 6397657
Kätlin Staub nõunik 6256440
Anne Laar nõunik 6256411
Koidu Talli nõunik 6256400
Kati Viimne peaspetsialist 6256328
Christman Roos peaspetsialist 6397654

Toote ohutuse ja tarbijakaitse talitus

Nimi Amet Telefon E-post
Ingrid Teinemaa juhataja 6256460
Triinu Sillamaa ekspert 6256391
Ago Pelisaar nõunik 6256472
Riina Piliste nõunik 6256420

Siseturu toimimise talitus

Nimi Amet Telefon E-post
Andres Ruubas juhataja 6397662
Anne Raadla nõunik 6256344
Anne Klein peaspetsialist 6256414
Janne Änilane peaspetsialist 6256489
Karl Stern peaspetsialist 6256405
Helja Kulderknup peaspetsialist 6256476
Karen Ojaperv peaspetsialist 6256354

Transpordi arengu ja investeeringute osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Toomas Haidak juhataja 6256470
Indrek Gailan juhataja asetäitja 6397664
Liis Vahter ekspert 6397616
Andres Lindemann peaspetsialist 6397652
Inna Nosach peaspetsialist 625 6386
Juku Paulus peaspetsialist 6397689
Eva Unt peaspetsialist 6256485
Triin Orav peaspetsialist 6256459
Johann Peetre peaspetsialist 6256386

Teede- ja raudteeosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Ain Tatter juhataja 6256385
Tõnis Laks juhataja asetäitja 6397633

Veondus- ja liiklustalitus

Nimi Amet Telefon E-post
Sander Salmu juhataja 6256334
Eda Rembel juhtivspetsialist 6256427
Eero Aarniste peaspetsialist 6256315
Katrin Tambur peaspetsialist 6256368
Sven Nurk peaspetsialist 6256498
Kaarel Tang peaspetsialist 6256449

Teedetalitus

Nimi Amet Telefon E-post
Julia Bergštein juhataja 6256 442
Lauri Künnapuu ekspert 6256424
Pavel Karev peaspetsialist 6397611

Raudteetalitus

Nimi Amet Telefon E-post
Indrek Laineveer juhataja 6397636
Margus Tähepõld ekspert 6256490
Kristi Lambing peaspetsialist 6397619
Marko Roots peaspetsialist 6397656

Välisvahendite osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Miia Mänd juhataja 6256372
Keit Kaadu struktuurivahendite valdkonna juht 6256446
Gerly Lootus struktuurivahendite õiguse ekspert 6256467
Anneli Schmiedeberg struktuurivahendite õiguse peaspetsialist 6397618
Ruth Karolin struktuurivahendite järelevalve peaspetsialist 6256393
Andres Võrang struktuurivahendite seire peaspetsialist 6256390
Tauno Vare struktuurivahendite järelevalve peaspetsialist 6256484
Mare Uiboupin väliskoostöö peaspetsialist 6397642
Anneli Kivirand väliskoostöö peaspetsialist 6256450

Õigusosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Tiit Rebane juhataja 6397648
Riina Aasa riigihangete ekspert 6256458
Merle Järve referent 6256361
Helje Päivil õigusnõunik 6256409
Hendrick Rang õigusnõunik 6256351
Anna-Liisa Kotsjuba õigusnõunik 6256360
Hindrek Allvee õigusnõunik 6397670
Katrin Andre õigusnõunik 6397641
Ivar Siska õigusnõunik 6256462

Ohutusjuurdluse Keskus

Nimi Amet Telefon E-post
Jens Haug juhataja 6256314
Karl-Eerik Unt lennuõnnetuste uurimise ekspert 6256494
Jüri Olde raudteeõnnetuste uurimise peaspetsialist 6397646
Elerin Urbalu laevaõnnetuste uurimise peaspetsialist 6397684

Üldosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Andres Uusma juhataja 6397655
Pille Roosvee eelarve valdkonna juht 6397667
Ülle Kallas finantsarvestuse juht 6397634
Rita Juhanni finantsspetsialist 6256336
Helena Siemann juhtivanalüütik 6397614
Anu Mardi peaspetsialist 6397620
Irina Verjovkina peaspetsialist 6256339
Marve Kaljumäe nõunik 6397675
Mariko Männa dokumendihalduse juht 6397626
Inna Glaase peaspetsialist-arhivaar 6256349
Heli Just riigivara valdkonna juht 6256346
Eda Paju peaspetsialist 6397610
Kai Lugus haldusjuht 6256348
Katrin Tael spetsialist 6256342
Marju Loonurme spetsialist 6256343
Jüri Brandt autojuht-remonditööline 6256447
Veiko Reisel autojuht 6397637
Ivo Tellissaar autojuht 6256305