Lehe loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.
Kõikides populaarsetes veebilehitsejates on võimalik lehte suurendada ja vähendada, kui hoida all Ctrl-klahvi (OS X operatsioonisüsteemis Cmd-klahvi) ja samal ajal vajutada kas "+"- või "-"-klahvi. Teine mugav võimalus on kasutada hiirt: hoides all Ctrl-klahvi ja samal ajal liigutades hiire kerimisrulli. Tagasi normaalsuurusesse saab, kui vajutada samaaegselt Ctrl- ja 0-klahvile.
Võimaldab sisseastumist infosüsteemiga liitunud haridusasutustesse.
Võimaldab koolidel täita kõiki vajalikke nõudeid.
Võimaldab koolidel täita kõiki vajalikke nõudeid.
Open from Monday to Friday 9.00-17.00
Tiit Riisalo
Minister of Economic Affairs and Information Technology |
|
Kadri Laube
Adviser to the Minister |
5885 1103 |
Joosep Tiks
Adviser to the Minister |
5194 2840 |
Meeli Õismaa
Director |
625 6403 |
Õie Soovik
Internal Auditor |
639 7624 |
Ahti Kuningas
Secretary General |
625 6468 |
Luukas Kristjan Ilves
Counsellor |
639 7680 |
Kairi-Ly Einborn
Assistant to the Secretary General |
625 6309 |
Kristel Tänover
Minister's Assistant |
625 6304 |
Marta Irina Volmre
Management Personnel’s Assistant |
625 6311 |
Laura Laaster
Head of Department |
625 6428 |
Riina Soobik
Media relations advisor |
5340 0736 |
Rauna Paula Runnel
Chief Specialist |
5341 8523 |
Kady-Ann Sutt
Adviser |
5847 0287 |
Tiit Rebane
Director |
639 7648 |
Gerly Lootus
Legal Adviser |
639 7652 |
Ivar Siska
Legal Adviser |
625 6462 |
Ragnar Kass
Legal Adviser |
5382 7706 |
Käddi Tammiku
Legal Adviser |
5455 0226 |
Riina Aasa
Public Procurement Expert |
625 6458 |
Kristiina Käärik
Director |
625 6323 |
Monika Montvila
Personnel Consultant |
5909 2547 |
Tea Toom
Personnel Consultant |
639 7645 |
Monika Vapra
Personnel Consultant |
625 6324 |
Anni Lehari
Head of Strategy |
5342 5363 |
Erik Janson
State Communications Technology Adviser (in the duties of the Deputy Secretary-General for Digital Development) |
715 5821 |
Kristi Hunt
Chief Operations Officer |
5306 7202 |
Helen Mei
Green Digital Project Manager |
5306 0950 |
Eleen Lindmaa
Community Manager |
5551 4433 |
Indrek Õnnik
Global Affairs Director |
625 6424 |
Liilia Kristal
Digital Transformation Officer |
5854 0487 |
Kaili Tamm
Chief Digital Officer (CDO) |
625 6460 |
Mait Heidelberg
Adviser |
639 7613 |
Hendrik Roland Helm
Project Manager |
58 862 901 |
Kaarel Sepp
Future-Proof Data Economy Project Manager |
5384 6976 |
Ingrid Kuusik
Life Services Program Manager |
5550 2373 |
Erki Limbak
Life Services Project Manager |
5865 9430 |
Urvi Kaljas
Project Manager |
5349 3406 |
Joel Kotsjuba
Service Design Advisor |
625 6364 |
Stina Avvo
Chief Legal Officer |
639 7659 |
Alar Teras
Adviser |
625 6377 |
Liivi Karpištšenko
Adviser |
625 6375 |
Margo Keerme
Financial Director |
639 7647 |
Monika Karu
Adviser |
639 7673 |
Tiiu Mari Kateriine Krigul
Administrative Coordinator |
5303 0613 |
Eerik Robert Ots
Program Manager |
625 6337 |
Ott Velsberg
Government Chief Data Officer (CDO) |
5661 4194 |
Sofia Paes
Data Policy Advisor |
639 7627 |
Regiina Sepp
Data Access and Use Officer |
5448 0013 |
Kuldar Aas
Data Governance Program Manager |
522 3571 |
Veiko Aunapuu
AI Product Manager |
5480 0421 |
Allar Laaneleht
Bürokratt Programme Project Manager |
588 43927 |
Madis Tapupere
Government Chief Technology Officer (CTO) |
508 7895 |
Allan Allmere
IT Architecture and Infrastructure Consultant |
639 7621 |
Maarja Mänd
IT Architecture and Infrastructure Consultant |
625 6318 |
Karl Andreas Sprenk
Digital Skills Coordination Director |
625 6354 |
Triinu Sink
Project Manager |
625 6482 |
Marten Jakobson
Project Manager |
5884 3195 |
Natalja Zinovjeva
Process Manager |
5885 1182 |
Guido Pääsuke
Cyber Security Legal Advisor |
5885 1011 |
Raavo Palu
Cyber Security Legal Advisor |
639 7695 |
Irina Klementi
Head of Cyber Risk Management |
5399 6896 |
Kaido Tee
International Cyber Security Cooperation Manager |
639 7630 |
Ilmar Vessin
Head of Cybersecurity Science and Technology |
5886 4082 |
Tõnu Nirk
Director |
639 7677 |
Mart Laas
Deputy Manager |
625 6441 |
Elena Reilent
Adviser |
639 7666 |
Kaidi Ristal
Adviser |
715 5825 |
Raigo Iling
Adviser |
5594 1997 |
Liisi Moks
Chief Specialist |
639 7665 |
Märt Ots
Director |
625 6431 |
Marii Metsmaa
Chief Specialist in the Investigation of Ship Accidents |
54 300 948 |
Karl-Eerik Unt
Expert in the Investigation of Air Accidents |
625 6494 |
Jüri Olde
Chief Specialist in the Investigation of Railway Accidents |
639 7646 |
Kaidi Katus
Project Coordinator |
|
Tauri Roosipuu
Project Lead Expert |
5853 9060 |
Katrin Vende
Project Communication Specialist |
5850 0578 |
Ulla Saar
Deputy Secretary-General of Labour |
5919 8883 |
Ingrid Erm-Eks
Head of Unemployment Benefits |
5660 0831 |
Kristi Suur
Head of Active Labour Market Policies |
5913 9212 |
Reine Hindrekus-Koppel
Adviser |
5379 0331 |
Annika Sepp
Adviser |
5911 9425 |
Anna-Liina Väkram
Adviser |
5911 5470 |
Heidi Paabort
Adviser |
5854 8258 |
Siirika Paulman
Adviser |
5887 8297 |
Tiina Vinkel
Chief Specialist |
5919 3945 |
Ilona Säde
Legal Adviser |
5667 4014 |
Seili Suder
Head of Department |
5918 6829 |
Eva Põldis
Head of Working Environment |
5913 6476 |
Liis Tõnismaa
Head of Labour Relations |
5914 4161 |
Dana Kadanik
Adviser |
5912 6091 |
Annely Salumaa
Adviser |
|
Kaia Läänemets-Ester
Adviser |
5388 3245 |
Eneken Sepa
Adviser |
5875 9696 |
Maria-Helena Rahumets
Adviser |
5916 2680 |
Agnes Einman
Head of Department |
5910 8457 |
Lee Maripuu
Head of Gender Equality Policy |
5914 3790 |
Käthlin Sander
Head of Equal Treatment Policy |
5196 1886 |
Taavi Koppel
Adviser |
5306 8509 |
Eva Liina Kliiman
Adviser |
5913 6391 |
Kertu Põial
Adviser |
5913 9126 |
Liivi Pehk
Adviser |
5915 1169 |
Grete Kaju
Adviser |
5913 6516 |
Marion Demus
Adviser |
5916 3799 |
Piret Karro
Adviser |
5305 4180 |
Maria Alajõe
Deputy Secretary General for Strategy and Service Management |
504 3108 |
Kaire Kasearu
Adviser in IT to Secretary General |
625 6376 |
Andres Uusma
Director |
639 7655 |
Helena Siemann
Budget Sector Manager |
639 7667 |
Ülle Kallas
Head of Financial Accounting |
639 7634 |
Ene Kolon
Financial Chief Specialist |
5913 0792 |
Rita Juhanni
Financial Specialist |
625 6336 |
Helina Voltri
Leading Analyst |
639 7614 |
Krista Fazijev
Chief Specialist |
639 7620 |
Viivi Rõõs
Chief Specialist |
625 6331 |
Silver Tammik
Director |
639 7679 |
Katry Ahi
Adviser (Foreign Trade and Horizontal Policies) |
625 6374 |
Märt Änilane
Adviser (Foreign Trade and Horizontal Policies) |
5596 9641 |
Triinu Nurmjõe
Adviser |
526 6860 |
Priit Tinits
Senior Counsellor for the OECD in the Permanent Representation of Estonia to the EU (Economic Affairs and Energy) |
|
Kärt Karus
Counsellor for Economic Affairs in the Permanent Representation of Estonia to the EU (Internal Market and Foreign Trade) |
|
Kadi Avingo
Adviser in the Permanent Representation to the EU (digital sector) |
|
Thea Treier
Counsellor for Labour Affairs in the Permanent Representation of Estonia to the EU |
+322 227 4325 |
Astrid Valtna-Dvořák
Adviser (Digital Affairs) |
625 6303 |
Evelin Tõnisson
Senior Adviser (Economic Affairs) |
625 6353 |
Anu Vask
Adviser (International Cooperation) |
625 6438 |
Anna-Liisa Pärnalaas
Counsellor for Digital and Cyber Affairs in the Permanent Representation of Estonia to the EU |
639 7697 |
Joonas Pärenson
Director |
639 7661 |
Kristel Järve
Strategy Adviser |
639 7619 |
Külliki Tafel-Viia
Chief Knowledge Management Officer |
625 6478 |
Tauno Vare
Chief Specialist in the Supervision of Structural Funds |
625 6484 |
Rando Härginen
Foreign Funds Sector Manager |
625 6446 |
Tanel Tomson
Global Affairs Director |
639 7642 |
Karmen Orlovski
Foreign Financing Adviser |
5381 2232 |
Greetel Lee
Strategy Advisor |
|
Cyrsten Rohumaa
Legal Adviser |
631 3609 |
Deisi Pohlak
Head of Analysis of Labour Affairs |
5912 7349 |
Mario Lambing
Chief Analyst |
625 6387 |
Kertu Pruus
Analyst |
5885 1127 |
Karel Lember
Analyst |
625 6402 |
Marian Juurik
Analyst |
5916 2966 |
Kristen Maisey
Analyst |
5870 4705 |
Pille Penk
Chief Specialist |
5918 2214 |
Marily Leiger
Adviser on Structural Funds |
625 6414 |
Jako Reinaste
Adviser on State Supply Security |
625 6419 |
Kerli Zirk
Crisis Manager |
54 760 963 |
Marili Süld
Adviser |
5887 3903 |
Sandra Särav
Deputy Secretary General for Economics and Innovation |
639 7617 |
Olari Püvi
CEO of Accelerate Estonia |
524 2425 |
Greta Elva-Jõemaa
Head of Public Policy and Innovation for Accelerate Estonia |
|
Martti Kalvik
Strategic Planning Manager |
625 6464 |
Maris Prii
Startup Adviser (USA) |
|
Sirli Heinsoo
Director |
639 7604 |
Viktoria Bõstrjak-Butorina
Real-Time Economy Sector Manager |
5341 7002 |
Tiina Kruusimägi
Real Economy Project Manager |
5472 0611 |
Regina Kallaste
Procurement Project Manager |
639 7649 |
Adele Johanson
Data Management Expert |
639 7622 |
Artam Kivisild
Project Coordinator |
53 479 811 |
Kristi Aruküla
Project Manager in the Real-Time Economy Foreign Cooperation |
625 6357 |
Joanna Annion
Real-Time Economy International Relations Project Manager |
5871 3419 |
Mirjam Kolga
Corporate Digital Gateway Project Manager |
5474 0950 |
Anneli Põldra
Corporate Digital Gateway Project Manager |
5863 0357 |
Andra Aedma
Corporate Digital Gateway Project Manager |
625 6444 |
Triin Tõnisson
Corporate Digital Gateway Lawyer |
715 3408 |
Marie Allikmaa
Director |
715 1764 |
Indrek Kaing
Business Development and Export Sector Manager |
5915 1137 |
Anneli Arro
Adviser |
5884 3388 |
Andres Võrang
Financial Instruments Expert |
625 6390 |
Kaupo Sempelson
Expert |
625 6350 |
Marian Vares
Advisor of Education and Labor Market |
5819 4055 |
Kadi Kõiv
Head of Sustainable development |
5198 0272 |
Anni Metstak
International Projects Advisor |
5308 8084 |
Kaarel Lehtsalu
Counsel of Regional Development |
715 3414 |
Kaie Nurmik
Expert |
639 7651 |
Külli Kraner
Tourism Sector Manager |
625 6409 |
Ede Teinbas
Tourism Adviser |
715 3407 |
Kati Kikas
Tourism Adviser |
625 6328 |
Aleksandr Michelson
Tourism Adviser |
625 6349 |
Merike Koppel
Business Environment Sector Manager |
625 6411 |
Külliki Lugenberg
Adviser on better lawmaking and the EU's Single Digital Gateway |
5192 6177 |
Kristina Jerjomina
Legal Adviser |
625 6420 |
Triinu Sillamaa
Adviser on Metrology and Conformity Assessment |
625 6391 |
Merike Ring
Industrial Safety Adviser |
625 6472 |
Mari-Liis Aas
Consumer Protection Adviser |
625 6459 |
Risto Jõgi
Product Safety and Consumer Protection Adviser |
639 7681 |
Maarja Mere
Digital Economy Adviser |
5885 1152 |
Koidu Talli
Foreign Trade Policy Adviser |
625 6400 |
Karl Stern
Expert in the Free Movement of Goods |
625 6405 |
Svetlana Štšur
Adviser on Cross-Border Services |
715 5822 |
Sigrid Rajalo
Development and Innovation Sector Manager |
625 6398 |
Marily Hendrikson
Data and Artificial Intelligence Adviser |
523 8494 |
Kairi Otto
Technology and Knowledge Transfer Adviser |
5809 1441 |
Mikk Vahtrus
Development and Innovation Adviser |
625 6389 |
Paul Liias
Space Sector Manager |
625 6341 |
Henrik Kutberg
Expert |
553 3687 |
Kati-Liis Vaarma
Public Sector Innovation Expert |
625 6319 |
Kadri Mats
Focus Area Manager |
639 7609 |
Tiit Riisalo
Ministry of Economic Affairs and Communications
Minister of Economic Affairs and Information Technology
Speciality: | Avalik haldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kadri Laube
Ministry of Economic Affairs and Communications
Adviser to the Minister
Speciality: | Ajakirjandus ja kommunikatsioon |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Joosep Tiks
Ministry of Economic Affairs and Communications
Adviser to the Minister
Level of education: | Keskharidus |
---|
Meeli Õismaa
Internal Audit Department
Director
Speciality: | Rahandus ja krediit |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Õie Soovik
Internal Audit Department
Internal Auditor
Speciality: | Majandusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ahti Kuningas
Area of Secretary General
Secretary General
Speciality: | Ettevõttemajandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Luukas Kristjan Ilves
Area of Secretary General
Counsellor
Speciality: | Rahvusvahelised suhted, filosoofia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kairi-Ly Einborn
Area of Secretary General
Assistant to the Secretary General
Speciality: | Avalik haldus ja euroopa õpingud |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristel Tänover
Area of Secretary General
Minister's Assistant
Speciality: | Halduskorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marta Irina Volmre
Area of Secretary General
Management Personnel’s Assistant
Speciality: | Disain loovettevõtluses |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Laura Laaster
Public Relations Department
Head of Department
Speciality: | Avalik haldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Riina Soobik
Public Relations Department
Media relations advisor
Speciality: | Politoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Rauna Paula Runnel
Public Relations Department
Chief Specialist
Speciality: | Strateegiline korporatiivne kommunikatsioon |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kady-Ann Sutt
Public Relations Department
Adviser
Speciality: | Ajakirjandus ja kommunikatsioon |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tiit Rebane
Legal Department
Director
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Gerly Lootus
Legal Department
Legal Adviser
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ivar Siska
Legal Department
Legal Adviser
Ragnar Kass
Legal Department
Legal Adviser
Speciality: | Majandusõigus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Käddi Tammiku
Legal Department
Legal Adviser
Speciality: | International and european law: european competition law and regulatio |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Riina Aasa
Legal Department
Public Procurement Expert
Speciality: | Rahvusvaheline ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristiina Käärik
Human Resources Department
Director
Speciality: | Filosoofia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Monika Montvila
Human Resources Department
Personnel Consultant
Speciality: | Andragoogika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tea Toom
Human Resources Department
Personnel Consultant
Speciality: | Bd 000848 |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Monika Vapra
Human Resources Department
Personnel Consultant
Speciality: | Halduskorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anni Lehari
Area of Digital Development
Head of Strategy
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Erik Janson
Area of Digital Development
State Communications Technology Adviser (in the duties of the Deputy Secretary-General for Digital Development)
Speciality: | Arvutisüsteemid |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristi Hunt
Department of E-state development
Chief Operations Officer
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Helen Mei
Department of E-state development
Green Digital Project Manager
Eleen Lindmaa
Department of E-state development
Community Manager
Speciality: | Televisioon: režii, toimetamine ja tootmine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Indrek Õnnik
Department of E-state development
Global Affairs Director
Speciality: | Euroopa õpingud |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Liilia Kristal
Department of E-state development
Digital Transformation Officer
Speciality: | Arvuti- ja süsteemitehnika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kaili Tamm
Department of E-state development
Chief Digital Officer (CDO)
Speciality: | Sisejulgeolek |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mait Heidelberg
Department of E-state development
Adviser
Speciality: | Elektronarvutid |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Hendrik Roland Helm
Department of E-state development
Project Manager
Speciality: | Teenuste disain ja juhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kaarel Sepp
Department of E-state development
Future-Proof Data Economy Project Manager
Ingrid Kuusik
Department of E-state development
Life Services Program Manager
Speciality: | Füsioteraapia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Erki Limbak
Department of E-state development
Life Services Project Manager
Urvi Kaljas
Department of E-state development
Project Manager
Joel Kotsjuba
Department of E-state development
Service Design Advisor
Speciality: | Rekreatsioonikorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Stina Avvo
Department of E-state development
Chief Legal Officer
Speciality: | Õigusteadus (infotehnoloogiaõigus) |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Alar Teras
Department of E-state development
Adviser
Speciality: | Ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Liivi Karpištšenko
Department of E-state development
Adviser
Speciality: | Inglise keel ja kirjandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Margo Keerme
Department of E-state development
Financial Director
Speciality: | Ettevõtlus ja ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Monika Karu
Department of E-state development
Adviser
Speciality: | Kasvatusteadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tiiu Mari Kateriine Krigul
Department of E-state development
Administrative Coordinator
Speciality: | Marketing management & communications |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Eerik Robert Ots
Department of E-state development
Program Manager
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ott Velsberg
Department of E-state development
Government Chief Data Officer (CDO)
Sofia Paes
Department of E-state development
Data Policy Advisor
Speciality: | Lc 015809 |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Regiina Sepp
Department of E-state development
Data Access and Use Officer
Kuldar Aas
Department of E-state development
Data Governance Program Manager
Speciality: | Infotehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Veiko Aunapuu
Department of E-state development
AI Product Manager
Speciality: | Rahvusvahelised suhted |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Allar Laaneleht
Department of E-state development
Bürokratt Programme Project Manager
Level of education: | Keskharidus |
---|
Madis Tapupere
Department of E-state development
Government Chief Technology Officer (CTO)
Speciality: | Automaatikateaduskonna elektronarvutite eriala (arvutid, arvutivõrgud) |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Allan Allmere
Department of E-state development
IT Architecture and Infrastructure Consultant
Speciality: | Infosüsteemide analüüs ja kavandamine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Maarja Mänd
Department of E-state development
IT Architecture and Infrastructure Consultant
Speciality: | Regionaalsed rahvusvahelised uuringud |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Karl Andreas Sprenk
Department of E-state development
Digital Skills Coordination Director
Speciality: | E-riigi tehnoloogiad ja teenused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Triinu Sink
Department of E-state development
Project Manager
Speciality: | Avaliku sektori juhtimine ja innovatsioon |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marten Jakobson
Department of E-state development
Project Manager
Speciality: | Gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Natalja Zinovjeva
Riikliku küberturvalisuse osakond
Process Manager
Speciality: | Haldusjuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Guido Pääsuke
Riikliku küberturvalisuse osakond
Cyber Security Legal Advisor
Speciality: | Rahvastikukorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Raavo Palu
Riikliku küberturvalisuse osakond
Cyber Security Legal Advisor
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Irina Klementi
Riikliku küberturvalisuse osakond
Head of Cyber Risk Management
Kaido Tee
Riikliku küberturvalisuse osakond
International Cyber Security Cooperation Manager
Speciality: | Ajalugu |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ilmar Vessin
Riikliku küberturvalisuse osakond
Head of Cybersecurity Science and Technology
Level of education: | Keskharidus |
---|
Tõnu Nirk
Department of Connectivity
Director
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mart Laas
Department of Connectivity
Deputy Manager
Speciality: | Tehnikateadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Elena Reilent
Department of Connectivity
Adviser
Kaidi Ristal
Department of Connectivity
Adviser
Speciality: | Riigiteadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Raigo Iling
Department of Connectivity
Adviser
Speciality: | Haldusjuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Liisi Moks
Department of Connectivity
Chief Specialist
Speciality: | Telekommunikatsioon |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Märt Ots
Safety Investigation Bureau
Director
Speciality: | Elektrotehnika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marii Metsmaa
Safety Investigation Bureau
Chief Specialist in the Investigation of Ship Accidents
Speciality: | Laevajuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Karl-Eerik Unt
Safety Investigation Bureau
Expert in the Investigation of Air Accidents
Speciality: | Mterjalide tehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Jüri Olde
Safety Investigation Bureau
Chief Specialist in the Investigation of Railway Accidents
Speciality: | Füüsika lisaerialaga (elektrotehnika, astronoomia) |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kaidi Katus
Safety Investigation Bureau
Project Coordinator
Speciality: | Logistika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tauri Roosipuu
Safety Investigation Bureau
Project Lead Expert
Speciality: | Merendus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Katrin Vende
Safety Investigation Bureau
Project Communication Specialist
Level of education: | Keskharidus |
---|
Ulla Saar
Area of Work
Deputy Secretary-General of Labour
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ingrid Erm-Eks
Department of employment
Head of Unemployment Benefits
Kristi Suur
Department of employment
Head of Active Labour Market Policies
Speciality: | Politoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Reine Hindrekus-Koppel
Department of employment
Adviser
Speciality: | Comparative public policy and welfare studies |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Annika Sepp
Department of employment
Adviser
Speciality: | Rahvusvahelised suhted ja euroopa integratsioon |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anna-Liina Väkram
Department of employment
Adviser
KK 102 30.11.2016
Speciality: | Sotsiaaltöö |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Heidi Paabort
Department of employment
Adviser
Speciality: | Sotsioloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Siirika Paulman
Department of employment
Adviser
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tiina Vinkel
Department of employment
Chief Specialist
Speciality: | Juhiabi |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ilona Säde
Department of employment
Legal Adviser
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Seili Suder
Department of Employment Relationships And Work Enviroment
Head of Department
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Eva Põldis
Department of Employment Relationships And Work Enviroment
Head of Working Environment
Speciality: | Avaliku sektori majandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Liis Tõnismaa
Department of Employment Relationships And Work Enviroment
Head of Labour Relations
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Dana Kadanik
Department of Employment Relationships And Work Enviroment
Adviser
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Annely Salumaa
Department of Employment Relationships And Work Enviroment
Adviser
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kaia Läänemets-Ester
Department of Employment Relationships And Work Enviroment
Adviser
Speciality: | Rahvusvaheline ja võrdlev eraõigus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Eneken Sepa
Department of Employment Relationships And Work Enviroment
Adviser
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Maria-Helena Rahumets
Department of Employment Relationships And Work Enviroment
Adviser
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Agnes Einman
Department of Equal Opportunities And Gender Equality
Head of Department
Speciality: | Rahvusvahelised suhted |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Lee Maripuu
Department of Equal Opportunities And Gender Equality
Head of Gender Equality Policy
Speciality: | Sotsioloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Käthlin Sander
Department of Equal Opportunities And Gender Equality
Head of Equal Treatment Policy
Speciality: | Inimõigused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Taavi Koppel
Department of Equal Opportunities And Gender Equality
Adviser
Speciality: | Ajalugu |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Eva Liina Kliiman
Department of Equal Opportunities And Gender Equality
Adviser
Speciality: | Politoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kertu Põial
Department of Equal Opportunities And Gender Equality
Adviser
Speciality: | Kommunikatsioon |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Liivi Pehk
Department of Equal Opportunities And Gender Equality
Adviser
Speciality: | Psühholoogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Grete Kaju
Department of Equal Opportunities And Gender Equality
Adviser
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marion Demus
Department of Equal Opportunities And Gender Equality
Adviser
Speciality: | Infoühiskond ja sotsiaalne heaolu |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Piret Karro
Department of Equal Opportunities And Gender Equality
Adviser
Speciality: | Critical gender studies / kriitilised soouuringud |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Maria Alajõe
Area of Strategy And Service Management
Deputy Secretary General for Strategy and Service Management
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kaire Kasearu
Area of Strategy And Service Management
Adviser in IT to Secretary General
Speciality: | Rahvusvahelise turismi juhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Andres Uusma
Department of Budget
Director
Speciality: | Aparaadiehitus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Helena Siemann
Department of Budget
Budget Sector Manager
Speciality: | Ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ülle Kallas
Department of Budget
Head of Financial Accounting
Speciality: | Teeninduse ökonoomika ja organiseerimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ene Kolon
Department of Budget
Financial Chief Specialist
Speciality: | Põllumajandusökonomist |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Rita Juhanni
Department of Budget
Financial Specialist
Speciality: | Raamatupidamine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Helina Voltri
Department of Budget
Leading Analyst
Krista Fazijev
Department of Budget
Chief Specialist
Speciality: | Juhiabi |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Viivi Rõõs
Department of Budget
Chief Specialist
Speciality: | Majandusarvestus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Silver Tammik
Department of EU and International Co-operation
Director
Speciality: | Rahvamajandus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Katry Ahi
Department of EU and International Co-operation
Adviser (Foreign Trade and Horizontal Policies)
Speciality: | Avaliku sektori juhtimine ja innovatsioon |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Märt Änilane
Department of EU and International Co-operation
Adviser (Foreign Trade and Horizontal Policies)
Speciality: | Ettevõtlus -ja projektijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Triinu Nurmjõe
Department of EU and International Co-operation
Adviser
Priit Tinits
Department of EU and International Co-operation
Senior Counsellor for the OECD in the Permanent Representation of Estonia to the EU (Economic Affairs and Energy)
Speciality: | Majandus ja ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kärt Karus
Department of EU and International Co-operation
Counsellor for Economic Affairs in the Permanent Representation of Estonia to the EU (Internal Market and Foreign Trade)
Speciality: | Euroopa äriõigus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kadi Avingo
Department of EU and International Co-operation
Adviser in the Permanent Representation to the EU (digital sector)
Speciality: | Tehnoloogiaõigus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Thea Treier
Department of EU and International Co-operation
Counsellor for Labour Affairs in the Permanent Representation of Estonia to the EU
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Astrid Valtna-Dvořák
Department of EU and International Co-operation
Adviser (Digital Affairs)
Speciality: | E-riigi tehnoloogiad ja teenused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Evelin Tõnisson
Department of EU and International Co-operation
Senior Adviser (Economic Affairs)
Speciality: | Infoteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anu Vask
Department of EU and International Co-operation
Adviser (International Cooperation)
Speciality: | Organisatsioonikäitumine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anna-Liisa Pärnalaas
Department of EU and International Co-operation
Counsellor for Digital and Cyber Affairs in the Permanent Representation of Estonia to the EU
Speciality: | Avaliku sektori juhtimine ja innovatsioon |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Joonas Pärenson
Department of Strategy
Director
Speciality: | Ärirahandus ja majandusarvestus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristel Järve
Department of Strategy
Strategy Adviser
Speciality: | Loodusteadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Külliki Tafel-Viia
Department of Strategy
Chief Knowledge Management Officer
Speciality: | Riigi- ja poliitikateadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tauno Vare
Department of Strategy
Chief Specialist in the Supervision of Structural Funds
Speciality: | Ärikorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Rando Härginen
Department of Strategy
Foreign Funds Sector Manager
Speciality: | Avaliku sektori juhtimine ja innovatsioon |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tanel Tomson
Department of Strategy
Global Affairs Director
Speciality: | Jurist |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Karmen Orlovski
Department of Strategy
Foreign Financing Adviser
Greetel Lee
Department of Strategy
Strategy Advisor
Speciality: | Ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Cyrsten Rohumaa
Department of Strategy
Legal Adviser
Speciality: | Õigusteenistus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Deisi Pohlak
Department of Strategy
Head of Analysis of Labour Affairs
Speciality: | Haldusjuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mario Lambing
Department of Strategy
Chief Analyst
Speciality: | Majandusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kertu Pruus
Department of Strategy
Analyst
Speciality: | Ettevõtlus ja ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Karel Lember
Department of Strategy
Analyst
Speciality: | Ärindus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marian Juurik
Department of Strategy
Analyst
Speciality: | Geograafia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristen Maisey
Department of Strategy
Analyst
Pille Penk
Department of Strategy
Chief Specialist
Speciality: | Majandusarvestus ja finantsjuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marily Leiger
Department of Strategy
Adviser on Structural Funds
Speciality: | Haldusjuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Jako Reinaste
Department of Strategy
Adviser on State Supply Security
Speciality: | Soojustehnika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kerli Zirk
Department of Strategy
Crisis Manager
Speciality: | Võrdlev poliitika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marili Süld
Department of Strategy
Adviser
Speciality: | Organisatsioonikäitumine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Sandra Särav
Area of Economy And Innovation
Deputy Secretary General for Economics and Innovation
Speciality: | Tehnoloogiaõigus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Olari Püvi
Area of Economy And Innovation
CEO of Accelerate Estonia
Speciality: | Kommunikatsiooni teadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Greta Elva-Jõemaa
Area of Economy And Innovation
Head of Public Policy and Innovation for Accelerate Estonia
Speciality: | Avalik haldus ja riigiteadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Martti Kalvik
Area of Economy And Innovation
Strategic Planning Manager
Level of education: | Keskharidus |
---|
Maris Prii
Area of Economy And Innovation
Startup Adviser (USA)
Speciality: | Avalik haldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Sirli Heinsoo
Department of Innovation And Smart Economy
Director
Speciality: | Ettevõtlus ja tehnoloogia juhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Viktoria Bõstrjak-Butorina
Department of Innovation And Smart Economy
Real-Time Economy Sector Manager
Speciality: | Sadamamajandamine ja meretranspordi juhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Tiina Kruusimägi
Department of Innovation And Smart Economy
Real Economy Project Manager
Speciality: | Ettevõtlus ning tehnoloogia juhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Regina Kallaste
Department of Innovation And Smart Economy
Procurement Project Manager
Speciality: | Õigusteenistus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Adele Johanson
Department of Innovation And Smart Economy
Data Management Expert
Speciality: | Aasia vaikse ookeani piirkonna uuringud |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Artam Kivisild
Department of Innovation And Smart Economy
Project Coordinator
Speciality: | Avalik haldus ja riigiteadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristi Aruküla
Department of Innovation And Smart Economy
Project Manager in the Real-Time Economy Foreign Cooperation
Speciality: | Haldusjuhtimine (sotsiaalteadused) |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Joanna Annion
Department of Innovation And Smart Economy
Real-Time Economy International Relations Project Manager
Speciality: | Lähis-ida uuringud: arabistika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mirjam Kolga
Department of Innovation And Smart Economy
Corporate Digital Gateway Project Manager
Speciality: | Puidu- ja tekstiilitehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anneli Põldra
Department of Innovation And Smart Economy
Corporate Digital Gateway Project Manager
Speciality: | Rahvusvaheline ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Andra Aedma
Department of Innovation And Smart Economy
Corporate Digital Gateway Project Manager
Speciality: | Juhtimine ja turundus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Triin Tõnisson
Department of Innovation And Smart Economy
Corporate Digital Gateway Lawyer
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marie Allikmaa
Department of Business
Director
Speciality: | Poliitika, ökonoomika ja filosoofia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Indrek Kaing
Department of Business
Business Development and Export Sector Manager
Level of education: | Keskharidus |
---|
Anneli Arro
Department of Business
Adviser
Speciality: | Rahvusvahelised suhted |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Andres Võrang
Department of Business
Financial Instruments Expert
Speciality: | Rahvusvaheline ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kaupo Sempelson
Department of Business
Expert
Speciality: | Haldusjuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marian Vares
Department of Business
Advisor of Education and Labor Market
Speciality: | Koolieelse lasteasutuse pedagoog |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kadi Kõiv
Department of Business
Head of Sustainable development
Speciality: | Loodusvarade kasutamine ja kaitse |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Anni Metstak
Department of Business
International Projects Advisor
Kaarel Lehtsalu
Department of Business
Counsel of Regional Development
Speciality: | Ärijuhtimine |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kaie Nurmik
Department of Business
Expert
Speciality: | Materjalide tehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Külli Kraner
Department of Business
Tourism Sector Manager
Speciality: | Geograafia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Ede Teinbas
Department of Business
Tourism Adviser
Speciality: | Ettevõttemajandus. baccalaureus artium (4 aastat, võrdsustatud ma-ga) |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kati Kikas
Department of Business
Tourism Adviser
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Aleksandr Michelson
Department of Business
Tourism Adviser
Speciality: | Ärikorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Merike Koppel
Department of Business
Business Environment Sector Manager
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Külliki Lugenberg
Department of Business
Adviser on better lawmaking and the EU's Single Digital Gateway
Speciality: | Euroopa õpingud |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kristina Jerjomina
Department of Business
Legal Adviser
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Triinu Sillamaa
Department of Business
Adviser on Metrology and Conformity Assessment
Speciality: | Loodusteadused |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Merike Ring
Department of Business
Industrial Safety Adviser
Speciality: | Mäeinsener |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mari-Liis Aas
Department of Business
Consumer Protection Adviser
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Risto Jõgi
Department of Business
Product Safety and Consumer Protection Adviser
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Maarja Mere
Department of Business
Digital Economy Adviser
Speciality: | Õigusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Koidu Talli
Department of Business
Foreign Trade Policy Adviser
Speciality: | Tööstusk tundmine, kaub-se org. |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Karl Stern
Department of Business
Expert in the Free Movement of Goods
Speciality: | Ajalugu |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Svetlana Štšur
Department of Business
Adviser on Cross-Border Services
Speciality: | Politoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Sigrid Rajalo
Innovatsiooni ja tehnoloogia osakond
Development and Innovation Sector Manager
Teenistussuhe peatatud
Speciality: | Majandusteadus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Marily Hendrikson
Innovatsiooni ja tehnoloogia osakond
Data and Artificial Intelligence Adviser
Speciality: | Digimuutused ettevõttes |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kairi Otto
Innovatsiooni ja tehnoloogia osakond
Technology and Knowledge Transfer Adviser
Speciality: | Keemia- ja materjalitehnoloogia |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Mikk Vahtrus
Innovatsiooni ja tehnoloogia osakond
Development and Innovation Adviser
Speciality: | Füüsika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Paul Liias
Innovatsiooni ja tehnoloogia osakond
Space Sector Manager
Speciality: | Tootearendus ja tootmistehnika |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Henrik Kutberg
Innovatsiooni ja tehnoloogia osakond
Expert
Speciality: | Avalik haldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kati-Liis Vaarma
Innovatsiooni ja tehnoloogia osakond
Public Sector Innovation Expert
Speciality: | Keskkonnakorraldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |
Kadri Mats
Innovatsiooni ja tehnoloogia osakond
Focus Area Manager
Speciality: | Avalik haldus |
---|---|
Level of education: | Kõrgharidus |